Granitowa perła Twojej kuchni

Wytrzymałe naczynia z powierzchnią nieprzywierającą, które świetnie wyglądają? To właśnie seria Granite.

 
Jak zapewne sam(a) wiesz, podczas gotowania nie objedziesz się bez porządnych naczyń. A kiedy zdecydujesz się na ich zakup, trudno się zorientować we wszelkich niezliczonych rodzajach, wzorach czy markach. Jak tu się nie pomylić i wybrać takie naczynia, które wytrzymają i będą dobrze służyć? Mamy dla Was pewną wskazówkę.
 
Stworzyliśmy kolekcję naczyń, które doskonale przewodzą ciepło, posiadają nieprzylegającą powierzchnię granitową, dzięki której potrawy nie przypalą się a powierzchnia jest odporna na zarysowania. Co więcej naczynia wyglądają świetnie i zdecydowanie nie narobią Ci wstydu :)
 
Kolekcja Granite została wykonana z lanego aluminium – lekkiego i bardzo dobrze przewodzącego materiału zapewniającego szybkie przenoszenie ciepła. Na dnie znajduje się warstwa indukcyjna, dzięki czemu z naczynia można korzystać na wszystkich rodzajach płyt kuchennych.
 
Wszystkie garnki oraz rondelki są uzupełnione klasyczną szklaną pokrywką, którą wyposażyliśmy dodatkowo w sylikonowy uchwyt – aby podczas gotowania nie przejmował on ciepła od naczynia, powodując tym samym poparzenie rąk. Także to, że garnki są metalowe, wraz z uszami, ma swój powód. Pomyśleliśmy bowiem o tym, aby po zdjęciu pokrywki, można było przygotowywać w nich dania przyrządzane w piekarniku.
 
Zależy więc tylko od Ciebie, czy wybierzesz na przykład jedenastoczęściowy komplet, czy też tylko pojedyncze elementy z kolekcji Granite – brytfannę, forma na babkę, muffiny lub którąś z patelni.
 
Ale to nie wszystko! Jeżeli naprawdę chcesz ujednolicić swoje przybory kuchenne - w ofercie znajdują się również noże, deska do krojenia czy szklane pojemniki na żywność w stylu granitowym :)