Szklanka Doblo – idealna na upalne dni

Myślisz, że wszystkie szklanki są jednakowe? Że szklanki nie można udoskonalić? Nasza nowa kolekcja przyjemnie Cię zaskoczy.

Zaprojektowaliśmy szeroką gamę szklanek do napojów o atrakcyjnym wyglądzie, które potrafią utrzymać temperaturę napoju. Nie poparzą one rąk a jednocześnie Twój ulubiony napój nigdy nie ociepli się. Poza tym – wyglądają po prostu świetnie.

Zastanawiasz się, co to za sztuczka? To proste – szklanki Doblo mają podwójne ścianki a pomiędzy nimi powstaje próżnia o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. To, czy napełnisz kubek czy szklankę ulubionym ciepłym czy też zimnym napojem, nie ma żadnego znaczenia – bowiem izolacja działa zawsze. Tak więc schłodzony napój nie ociepli się nawet w najpilniejszy dzień a ciepły napój nie ostygnie.
Ale to nie wszystko.
 
Podczas produkcji szklanek nie zadowoliło nas zwykłe szkło. Chcieliśmy, aby było ono nie tylko lekkie, ale również odporne na zarysowania, abyście mogli wsadzić szklanki do zmywarki, czy też podgrzewać napoje w kuchence mikrofalowej. Właśnie dlatego wybraliśmy szkło borokrzemowe, spełniające wszystkie wymogi pod kątem jakości i trwałości. Stworzyliśmy kolekcję, w której znajdziesz kufel, duże szklanki uniwersalne na wodę czy napoje mieszane oraz oczywiście kubki na herbatę, kawę, latte, espresso czy też cappuccino.wybierając szklankę z kolekcji Doblo, na pewno się nie pomylisz.
 
Niezależnie od tego czy chętnie rozsmakowujesz się w porannej filiżance kawy, pijasz herbatę o piątej, czy potrzebujesz jedynie dużej szklanki na lemoniadę, wybierając szklankę z kolekcji Doblo, na pewno się nie pomylisz.